О health-ua.com

З-поміж численних спеціалізованих медичних газет і журналів, представлених у нашій країні, впродовж багатьох років лідируючі позиції посідають видання ВД «Здоров’я України», незмінно популярні й матеріали веб-сайту «Здоров’я України IНФОМЕДIА».

На сторінках друкованих видань та на інтернет-порталі розміщується актуальна інформація щодо іноваційних методик, практичних рекомендацій та затверджених підходів до лікування різноманітних захворювань. Важливо, що вона належить до категорії доказових даних, адже авторами статей є провідні вчені нашої країни, головні спеціалісти МОЗ України, практичні лікарі з багаторічним клінічним досвідом.

Жодні значимі світові події та заходи, важливі для вітчизняної медичної спільноти, не лишаються поза увагою наших журналістів. Читачам регулярно пропонуються огляди тематичних конференцій, симпозиумів, конгресів, з’їздів, які відбулися в Україні або за її межами. Ми виступаємо генеральним інформаційним спонсором більшості українських форумів та низки масштабних медичних виставок.

У кожному номері поряд з новинами медицини публікуються статті для фармацевтів та провізорів: такі, що стосуються фармацевтичної опіки, законодавчих змін у світі фармації, новинок серед лікарських препаратів та медичного обладнання. А ще — ексклюзивні інтерв’ю із зірками фармацевтичного Олімпу.

Автори «Здоров’я України» — наша особлива гордість. Серед них відомі вчені, керівники медичних закладів та науково-дослідних інститутів, практичні лікарі, спеціалісти у сфері фармації, разом з тим вони є нашими хорошими друзями та надійними партнерами.

Кожна з представлених публікацій – безпосередня реакція на вимоги часу. Адже розміщені нами матеріали охоплюють актуальні аспекти практично усіх сфер медицини: терапії, кардіології, гастроентерології, пульмонології, ендокринології, дерматології, гінекології, хірургії, оториноларингології, урології та нефрології, онкології, офтальмології, імунології та алергології.

Підписатися на розсилку

Щоб дізнаватись першим про нові матеріали, отримувати дайджести та акційні пропозиції - підпишіться на нашу розсилку.